Serwer FTP

Konta na serwerze FTP

Każdy klient JMDI korzystający z pakietu Standard, Srebrnego, Złotego lub Platynowego może posiadać własny katalog na naszym serwerze FTP. Katalog ten może służyć do szybkiej i wygodnej wymiany danych z innymi abonentami, ale wyłącznie w ramach sieci JMDI. Dostępna pojemność konta FTP zależy od wybranego pakietu i wynosi odpowiednio:

Pakiet Pojemność katalogu FTP
JMDI S 10 GB
JMDI M 15 GB
JMDI L 20 GB
JMDI XL 25 GB
JMDI XXL 30 GB
JMDI XXXL 50 GB

Jak założyć konto na serwerze FTP?

Konta FTP można zakładać za pomocą Panelu Abonenckiego. Po zalogowaniu do Panelu, obsługa kont FTP będzie dostępna z menu PANEL ABONENCKI→SERWER FTP.

Jak korzystać z katalogu?

Serwer FTP jest widoczny wewnątrz sieci JMDI pod adresem ftp.jmdi.pl. Możliwy jest dostęp anonimowy, dla abonentów, którzy nie posiadają własnego katalogu, pozwalający na przeglądanie katalogów udostępnionych przez innych użytkowników serwera i pobieranie plików. Pełen dostęp dający prawo zapisywania i kasowania danych w swoim katalogu wymaga zalogowania się na serwerze za pomocą jednego z wielu dostępnych programów FTP lub przeglądarki WWW (np. Internet Explorer). W pasku adresu wystarczy wpisać ftp://login@ftp.jmdi.pl/:

ftp://login@ftp.jmdi.pl/

Następnie w oknie, które się pojawiło, należy podać swoje hasło:

Logowanie na konto FTP

Po kliknięciu przycisku „Zaloguj” mamy pełen dostęp do swojego katalogu - dane można umieszczać w nim np. metodą „Przeciągnij i Upuść” ("Drag and Drop").

Uwaga! Cała zawartość katalogu jest zawsze widoczna dla wszystkich użytkowników serwera FTP!

Zawartość strony internetowej jmdi.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 k.c. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że przedstawione informacje oraz ceny są w pełni aktualne i wolne od błędów. Ewentualne uchybienia nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń, w tym roszczeń prawnych. W razie watpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym.